HYALU•IN ošetrenie pier

Každá žena môže byť taká krásna ako pred desiatimi rokmi, ibaže to trvá trochu dlhšie.

Naomi Campbell (22.5. 1970 - ), modelka a herečka

V máji som sa aj s mojou sestrou zúčastnila školenia  HYALU•IN ošetrenie pier… Paulínka, ako modelka, si toto školenie veľmi užila a ja tiež. Pod Zoborom sme navštívili BB GLOW SKIN Slovakia a dozvedeli sa niečo viac o tom, ako dopriať našim perám, hydratáciu, výživu a objem.

Ako dosiahneme plné a hydratované pery bez bolesti, modrín a opuchov? HYALU•IN ošetrenie pier je odpoveď na všetky otázky. Pomocou Dermapenu a špeciálnych 3D nano ihličiek sa zapracuje pomocou príjemnej masáže do pier zosieťovaná kyselina hyalurónová, ktorá vyplní vrásky a dopraje perám objem a hydratáciu. Výsledok je okamžitý.

Dôležite je, ale uvedomiť si, že preto aby efekt vydržal čo najdlhšie (3 – 12 mesiacov), je nutné absolvovať minimálne 4 ošetrenia s odstupom minimálne 7 dní.

O kyseline hyalurónovej vieme, že sa v tele nachádza prirodzene. Nielen vekom, ale aj dehydratáciou sa z tele vytráca. Prečo? Pretože kyselina hyalurónová sa viaže na vodu a pokiaľ v tele chýba, tak sa nemá na čo naviazať a postupne sa vytráca.

Ak sa rozhodnete pre toto ošetrenie, je nutné dodržiavať pitný režim a tiež je potrebná starostlivosť po ošetrení = balzam na pery, ktorý odo mňa dostanete hneď po prvom ošetrení úplne zdarma.

Dobrá rada na záver. Neočakávajte od tohto ošetrenia efekt, ako po aplikácii kyseliny hyalurónovej ihlou. Toto ošetrenie je hlavne na hydratáciu a výživu pier. Je veľmi príjemné a bezbolestné.

Kozmetička LORA