Krása s LARENS

Krása tkvie v oku pozorovateľa.

William Shakespeare (1564 – 1616), anglický dramatik a básnik

Pre každú kozmetičku je dôležité mať za sebou profesionálnu značku, ktorá spĺňa všetky predpoklady k tomu, že zákazníčky po ošetrení budú nielen spokojné a oddýchnuté, ale výsledok je vidieť takmer okamžite. Bohužiaľ nie vždy je to tak. Sama som pracovala v salóne, kde sa nedbalo na to, aký produkt sa na pokožku nanáša, ale akým prístrojom sa zapracuje. Netrvalo dlho a pochopila som, že takto to nefunguje. Salón môže byť vybavený drahými prístrojmi za tisíce eur, ale pokiaľ sa nezvolia vhodné prípravky s aktívnymi látkami, efekt ošetrenia je minimálny a dlho netrvá.

Keď som sa pred vyše dvoma rokmi rozhodla osamostatniť, vízia bola jasná. TOP profesionálne produkty, a ako pridaná hodnota, môj prístup a láska ku práci kozmetičky.

Aj ja som hľadala tú správnu cestu… a našla som. Počas tých rokov som vždy pracovala s kozmetikou, za ktorú som sa mohla 100 percentne zaručiť a vy, moje milé zákazníčky, ste toho dôkazom. No moje srdce si získala LARENS Professional. Prečo? Tak poďme na to…

Na začiatok je dôležite povedať si, že výrobky LARENS Profesional sú kozmeceutiká. Počuli ste už také slovo?

Kozmeceutiká majú oproti „bežnej“ kozmetike veľmi vysoký obsah aktívnych látok. Do výroby kozmeceutík sa aplikujú najnovšie znalosti v oblasti biotechnológie a farmakológie. Prípravky s takýmto označením stimulujú, starajú sa, regenerujú, zlepšujú elasticitu pokožky, spomaľujú procesy starnutia pokožky. Kozmeceutiká majú terapeutický a ošetrujúci účinok. Napomáhajú pri liečbe kožných problémov. POZOR! Nie sú to liečivá.

Takže už vieme, že produkty Larens Professional nie sú len také kozmetické výrobky a ani nie je vhodné ich tak označovať lebo sú to? Kozmeceutiká… správne 🙂

Aktívne zložky v LARENS Professional

LIPOZOMAL Collagen Complex je čistý kolagén zapuzdrený v lipidovej dvojvrstve, ktorý sa dostáva do hlbších vrstiev kože a dodáva prírodné kolagénové vlákna a peptidové frakcie priamo na miesta poškodenia kože a obnovuje ju zvnútra.

BIOPEPTIDE Complex – bioaktívne rybie peptidy sú bielkoviny prírodného pôvodu, ktoré na získavajú z rybích koží. V Biopeptide Complex sa najčastejšie nachádzajú reťazce zložené zo 7 – 29 aminokyselín. Ako pôsobia bioaktívne rybie peptidy? V závislosti na ich štruktúre plnia rôzne funkcie v organizme: signálne, uvoľňujúce, transportné. Ako potvrdzuje výskum, peptidy, ktoré obsahuje Biopeptide Complex, majú priamu súvislosť so zvyšovaním aktivity bielkovín tepelného šoku HSP, známych tiež ako stresové proteíny. Tieto bielkoviny sú prirodzene prítomné v organizme a sú aktivované v situáciách, ktoré sú pre ne stresogénne, ako napr. zápal, prerušenie kontinuity kože, omrzliny nebo popáleniny. Vďaka tomu sa koža regeneruje omnoho rýchlejšie.

BIO – PLACENTA Complex – rastové faktory polypeptidmi – bielkovinami zloženými zo sekvencií aminokyselín aktivujú syntézu DNA. Prostredníctvom aktivácie syntézy DNA sa bunky začínajú množiť. Toto množenie ďalej spôsobuje vyplnenie deficitov v koži ako aj vyhladenie a odstránenie vrások. Novo vzniknuté bunky a kapiláry navyše umožňujú lepší prietok živín a kyslíka, čím sa urýchlia regeneračné procesy. Rastové faktory aktivujú taktiež syntézu fibroblastov, vďaka čomu nastáva zvýšenie tvorby kolagénu – pokožka sa stáva pružnou a pevnou. Prispievajú taktiež k výmene poškodených buniek za nové. Dá sa teda povedať, že naša pokožka dostane nový život.

Ďalšie zložky v prípravkoch LARENS Professional: Phytodermina Lifting, extrakt zo zelenej kávy, Liporeductyl, Alpaflor® Alp-Sebum®, Ektoin, Hamamelis Virginiana, Proteíny HSP, Kolagen, Antarktigin, Beauplex VH, nerafinované oleje, Ginko biloba, Lipout™

Skutočne som presvedčená o tom, že vybrať si túto značku bolo mojím najlepším rozhodnutím, ako obohatiť môj milovaný salón. Teším sa, že vám budem môcť prinášať nové ošetrenia a produkty. Som si istá, že budete spokojné. Je to svetová značka, ktorá sa používa vo viac ako 2200 kozmetických salónov v Poľsku, v Česku, na Slovensku, v Nemecku, Švajčiarsku, Holandsku a Spojenom kráľovstve.

Ďakujem za vašu priazeň, podporu a vernosť. Aj v týchto časoch na vás myslím. Prajem vám veľa zdravia ∞

Kuk krátke video o tom, ako aktívne zložky v produktoch Larens Professional pôsobia v našej pokožke 🙂

Kozmetička LORA