služby

Úprava obočia a farbenie mihalníc

Jednoduchá a časovo nenáročná kozmetická procedúra. Pri farbení obočia aj mihalníc používam profesionálne farby RefectoCil. Svojou širokou farebnou škálou, pri farbení obočia, mi táto značka umožňuje dosiahnutie odtieňa farby vlasov klientky. Mihalnice farbím čiernou farbou. Chĺpky aj riasy vždy očistím a odmastním. Zafarbenie je tak dlhotrvácne a vydrží až 2–4 týždne.

Farbenie a úprava obočia:
trvanie procedúry: 15 minút | cena: 5€

Farbenie mihalníc:
trvanie procedúry: 15 minút | cena: 5€

Diamantová dermabrázia

Metóda zbrusovania pleti, pri ktorej odstraňujem pomocou príjemného tlaku diamantových hlavíc povrchovú vrstvu pokožky. Následne dochádza k “odsatiu” odumretých kožných buniek a nečistôt. Pokožka je po absolvovaní diamantovej dermabrázie na dotyk jemnejšia a viditeľne zdravšia. Pravidelnosť procedúry môže viesť k zjemneniu vrások či dokonca k redukcii škvŕn spôsobených slnečným žiarením.

Diamantová dermabrázia:
trvanie procedúry: 30 minút | cena: 20 €

Masáž tváre a dekoltu

Kozmetická masáž tváre a dekoltu je jedinečná procedúra, ktorá v sebe nesie pokoj, relax, oddych a harmóniu. Nežné a jemné pohyby rúk striedajú intenzívne masážne ťahy a tým dosahujem prekrvenie a hydratovanie pokožky. Takouto masážou vám viem odbúrať stres, bolesť hlavy, zmiernenie migrény, spomalenie tvorby jemných aj hlbokých vrások, uvoľnenie celeho tela a meditáciu.

Masáž tváre a dekoltu:
trvanie procedúry: 30 minút | cena: 20 €

Hĺbkové čistenie

Pri akomkoľvek hlbšom zásahu do pleti je dôležitá diagnostika pokožky. Iba tak dosiehneme efektné kozmetické ošetrenie. Pri procedúre používam kozmeceutiká Larens Professional, ktoré sú vyvinuté na ošetrenie a liečenie kožných problémov, ale taktiež určenú na regeneráciu a starostlivosť po ošetrení.

Čistenie pleti:
trvanie procedúry: 60 minút | cena: 30 €

Hĺbkové čistenie + masáž tváre a dekoltu

Návšteva u kozmetičky by mal byť vždy pozitívny zážitok. A práve v tomto balíku je skĺbené profesionálne ošetrenie pleti, relax v podobe prístrojovej aj ručnej masáže, odpočinok pri záverečnej maske a meditačnej hudbe. Keď raz vyskúšate už druhykrát ťažko odoláte.

Hĺbkové čistenie + masáž:
trvanie procedúry: 90 minút | cena: 40 €

Elleebana

Lash Lift

Austrálska značka Elleebana je unikát na trhu medzi produktami v oblasti Lash liftingu. Technika Elleebana One Shot Lash Lift vytvára dlhotrvajúce vytočenie rias, ktoré pôsobia dlhšie, tmavšie a silnejšie. Aplikácia je rýchla a príjemná. Produkty nie sú testované na zvieratách, dokonca neobsahujú žiadne živočíšne produkty, takže je tento výrobok čisto vegánsky.

Lash lift Elleebana:
trvanie procedúry: 40 minút | cena: 25 €

3D mihalnice

technika 1:1

Umelé mihalnice aplikujem v mojom salóne technikou lepenia 1:1. Vytvorím tak vzhľad prirodzených rias, ktoré pôsobia 3D efektom. Touto technikou lepenia však nevytvorím vzhľad volume mihalníc “vejárov”. Používam výlučne značku VIOLET Lashes by Ekaterina Kimlová, ktorá je zárukou kvality a profesionality.

3D mihalnice:
trvanie procedúry: 90 – 120 minút | cena: 35 €

OXYJET O2

ošetrenie pleti

OXYJET O2 je jednou z najnovších technológií proti starnutiu. Pomocou ionizovaného kyslíka a vysokého tlaku môžu byť séra, peptidy, vitamíny, kmeňové bunky a ďalšie prírodné účinné látky dodávané vo veľkých množstvách do hlbších vrstiev pokožky. Podporuje regeneráciu buniek, zvyšuje bunkový kyslík a aktivuje pokožku na dosiahnutie účinku proti starnutiu..

OXYJET O2 ošetrenie pleti:
trvanie procedúry: 60 minút | cena: 35€

Kolagénová kúra + LED maska

Gélová kolagénová maska s komplexom prírodných peptidov a kolagénu vytvára na pokožke proteínový film, vďaka čomu zabraňuje strate vlhkosti a dodatočne stimuluje prirodzenú regeneráciu buniek. Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti. Veľkou výhodou je práve časová nenáročnosť procedúry. Toto ošetrenie je možné skombinovať aj s použitím fotónového svetla.

Kolagénová kúra:
trvanie procedúry: 35 minút | cena: 25€

Kolagénová kúra + LED maska:
trvanie procedúry: 40 minút | cena: 30€

Ošetrenie LipoCollom

LipoColl Serum PRO je vysoko koncentrované sérum určené na starostlivosť o pleť s rekordným 50% obsahom Liposomal Collagen Complex. Toto ošetrenie prináša efekt okamžitého sploštenia vrások a citeľného zahustenia štruktúry kože, spúšťa dlhodobé nápravné procesy. Obsahuje 100% prírodných zložiek. LipoColl serum PRO je inovatívne spojenie prírodných peptidov a aminokyselín rybieho kolagénu.

Ošetrenie LIPOCOLLOM:
trvanie procedúry: 55 minút | cena: 35€

Lifting + redukcia vrások

Tá z vás, ktorá zažije toto ošetrenie pochopí, aké dôležité je dopriať si “chvíľku pre seba”. Kombinácia profesionálnych produktov kozmeceutík LARENS a relaxačnej masáže tváre a dekoltu vašej pleti dodá potrebnú regeneráciu, vyhladenie jemných vrások, harmóniu tela aj duše. Ak sa zveríte do mojich rúk výsledok vám vyčaruje úsmev na tvári… mladšej tvári.

Ošetrenie Lifting + redukcia vrások :
trvanie procedúry: 70 minút | cena: 45€

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy sa robí v rovnomernom rytme, ľahko, jemne, aby sa uvoľnili blokády a nepríjemné nahromadené napätie. Masáž neúčinkuje iba na telesnej úrovni, ovplyvňuje aj emócie, upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres. Je rozdelená na dve časti, kedy začíname masírovať v sede a v druhej časti plynule prechádzate do ľahu na lehátko.

Indická masáž hlavy:
trvanie procedúry: 40 minút | cena: 20€

Darčeková

poukážka

Ak si neviete dať rady, aký darček dať svojej manželke, sestre, mamine, švagrinej, kamarátke či svokre, tak darčeková poukážka je zaručená výhra. Doprajte svojej blízkej osobe luxusný zážitok z kozmetického ošetrenia. Poukážka sa dá zakúpiť vo vami zvolenej hodnote, alebo na konkrétne ošetrenie.

Darčeková poukážka:
trvanie procedúry: 20 – 120 minút | cena : od 10 €

Blog
error: Obsah je chránený !!