Maderoterapia tváre

Žena netúži ani tak po kráse, ako po tom, aby sa páčila.

René Descartes (1596 - 1650), francúzsky filozof

Maderoterapia tváre je 100% prírodný spôsob, ako kontúrovať tvár, odstrániť dvojitú bradu, znížiť hĺbku vrások a zjemniť pokožku. Tajomstvo je v 4 špeciálne navrhnutých drevených prvkoch pre maderoterapiu tváre, ktoré stimulujú produkciu elastínu a kolagénu, zlepšujú krvný obeh, odstraňujú nežiadúci tuk a tak spevňujú a tonizujú pokožku. Tvarujú tvár a aj krk. Konečným výsledkom je omladená a pevnejšia pokožka.

Ako Maderoterapia tváre funguje?
Svaly na tvári fungujú presne rovnako, ako svaly na tele. Čím pravidelnejšie masírujeme, tým je naše svalstvo okysličenejšie a prekrvenejšie. Maderoterapia tváre a dekoltu je využívaná najčastejšie pre jej rýchly a dočasne efektívny facelifting (ideálne pri rôznych akciách, plesoch, stužkových, svadbách), pri pravidelných masážach dokonca viditeľne spomaľuje starnutie pleti, ale najmä ochabnutie svalov tváre.

Maderoterapia pleti a jej účinky:
Maderoterapia veľmi jemná technika, šetrná k pokožke, sprevádza ju príjemný pocit hlbokej relaxácia a vnútorné pohody. Uvoľnením svalov na tvári a zlepšením prekrvenia kože, dochádza k regenerácii väzivových a elastických štruktúr, k zrýchleniu odvodu odpadových látok, metabolizmu ak úbytku podkožného tuku. Vzhľad a kvalita pleti sa zlepší natoľko, že sa často zmení celkový výraz tváre. Strhané a unavené rysy zmiznú a odchádzate s úplne novou tvárou. Výsledkom tejto špeciálnej techniky je teda nielen preukázateľne mladší a príjemnejší vzhľad, ale zároveň dochádza aj k odbúraniu stresu, k obnove duševnej harmónie, spokojnosti a psychickej sviežosti.

Masáž sa vykonáva najjemnejšími tvárovými masážnymi valčekmi a olejom v biokvalite. Je vhodná pre ženy aj pre mužov (u mužov treba hladko oholiť tváre pred ošetrením). Trvalý výsledok sa dosiahne pri 6 ošetreniach – 1- 2x týždenne 30 minút s následným pravidelným udržiavacím ošetrením 1x za 4-6 týždne. Aj jednorazové ošetrenie má výsledky – okamžité vyhladenie pleti, prekrvenie a detoxikácia tváre, žiarivá čistá pleť.

Maderoterapia pleti rieši príčinu vrások a povädnutých rysov v tvári, čo sú skrátené, dlhodobo „zaťaté“ svaly – tie sa prekrvia, uvoľnia, doslova ožijú a pokožka sa vypne automaticky. Čím dlhšie takto „zaťaté“ svaly máme tým hlbšia vráska vzniká. Ošetrovanie drahými kozmetickými „protivráskovými“ prípravkami prináša len povrchovú úpravu, neuvoľňuje tvárové svaly. Emócie a stres zanechávajú na tvári stopy v podobe vrások. Nemôžeme síce zastaviť prirodzený proces starnutia, ale vďaka jednoduchým a systematickým masážnym technikám môžeme tento proces spomaliť a dosiahnuť tak mladšieho a príjemnejšieho vzhľadu.

 • Výsledky Maderoterapia pleti
  – okamžité vyhladenie drobných a mimických vrások, redukcia hlbokých vrások
  – odstránenie dvojitej brady
  – strata nadbytočnej vody na tvári (odstránenie opuchov okolo očí a tvárí)
  – hudnúci účinok tvárí tzv. V-Shape-pleť krásne spľasne po ošetrení
  – zvýši pružnosť pokožky
  – okamžitý liftingový účinok
  – bráni vzniku vrások
  – spomaľuje starnutie pleti
  – zvýši prekrvenie, umožní lepšie dýchanie kože, podporí regeneráciu
  – zrýchli odplavovanie odpadových látok
  – príjemne uvoľní
  – zníži napätie na tvári
  – zvýši Vaše sebavedomie a spokojnosť
 • Kontraindikácie = kedy táto masáž nie je vhodná:
  – hnisavé ochorenia na koži tváre
  – zápalové ochorenia v oblasti hlavy (zápaly uší, očí, zubov, kútiky pier, …)
  – bolestivé zápaly tvárových nervov
  – lifting tváre je zbytočný u mladých dievčat
  – pokožka podráždená nadmerným opaľovaním
  – najmenej 2 mesiace odstup po botoxových injekciách

Kozmetička LORA

zdroj: www.zamas.sk