Volám sa Radka Lončíková a ponúkam profesionálne služby v oblasti kozmetiky, odborné zručnosti v oblasti lash liftingu a celotelovej laserovej epilácii.

 

Krása a estetično sú mi veľmi blízke, preto ma teší ak vám prostredníctvom kozmetickým služieb môžem priniesť potešenie z nádherne vyzerajúcej ošetrenej pleti a skrášleného vzhľadu. Navyše kladiem dôraz na to, aby minúty strávené v mojom salóne boli pre vás relaxom a príjemným únikom z každodennej reality. Vyštudovala som Strednú odbornú školu chemickú, vďaka čomu dokážem adekvátne zhodnotiť prospešnosť prípravkov vzhľadom k vašim potrebám. Môžete si byť tak isté, že kozmetika, ktorú používam je kvalitná, účinná a zároveň šetrná. Zásadne u mňa nájdete iba kozmetiku, ktorá nie je testovaná na zvieratách a je priateľská k životnému prostrediu. Vždy bolo mojou túžbou venovať sa kozmetike až sa mi nakoniec podarilo urobiť prvý krok v splnení sna a absolvovala som akreditovaný kozmetický kurz. Snažím sa však neustále vzdelávať účasťou na špecializovaných kurzoch a seminároch, aby som zdokonaľovala nielen svoje zručnosti, ale aj rozširovala vedomosti a znalosti. Kozmetický priemysel prináša neustále možnosti inovácie. Preto je mojim cieľom vám okrem tradičných overených prístupov prinášať aj súčasné trendy. O aktuálnych novinkách z oblasti krásy a kozmetiky, mojich postrehoch a radách si môžete prečítať na mojom blogu.

  • kozmetika
  • mihalnice
  • laserová epilácia
  • poradenstvo

Pracujem zásadne s kozmetikou, ktorá je hypoalergénna, šetrná k pokožke a nie je testovaná na zvieratách. Mojou zásadou je poctivá kozmetika, kedy dodržiavam presné kozmetické postupy, ktoré vyžadujú čas a precíznosť. Neustálym vzdelávaním vám budem prinášať novinky v oblasti profesionálnej kozmetiky.